Beylikdüzü Google Reklam Ajansı

Beylikdüzü Google Reklam Ajansı

14 Yıllık Google adwords tecrübesiyle size yeni müşteriler kazandırmayı devam ediyoruz.

Arse Bilişim işletme ve kişilere Google reklam danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İnternet ortamındaki rekabet çok fazla olduğu için kişiler reklamlara ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Beylikdüzü reklam ajansları reklam vermek isteyen kişiler ile bir araya gelerek stratejik bir yol oluşturur ve kişilerin ürün ya da hizmetlerini ön sıralara taşımayı hedefler. Tamamen tüketiciye yönelik olarak yapılan bu reklamlar hizmet veya ürün sunan kişilere birçok fayda sağlamaktadır. 

GOOGLE ARAMA REKLAMLARI

 

Çeşitli firma ve kişilerin ürün veya hizmetlerinin Google da üst sıralar da yer alması için verdikleri reklama Google arama reklamları denmektedir. Bu reklamlar sayesinde kişiler ürün veya hizmetlerini üst sıralara taşır ve bu ürün veya hizmetlerini daha hızlı bir şekilde pazarlayabilmektedirler. Bu reklamlar sayesinde aynı zaman da reklamı veren kişinin internet sitesi de bayağı bir ziyaret edilmiş olacaktır. Reklam veren kişiler sadece reklamlarına tıklanırsa ücret öderler ve bu sayede gereksiz masraflardan kurtulmuş olurlar.

Google Görsel Reklamları

Google görsel reklamları sayesinde reklam veren kişiler hedef kitlelerine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Reklam veren kişilerin pazarlamak istediği ürün veya hizmetlerin resimleri çeşitli sitelerin çeşitli yerlerinde çıkarak kullanıcıların dikkatini çeker. Bu sayede reklam veren kişiler ürün veya hizmetlerini hedef kitleler’e tanıtarak pazarlama sürecini hızlandırmış olurlar.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları 

Bu tür Google reklamları sayesinde reklam veren kişiler daha önce sitelerini ziyaret eden kullanıcılara tekrar ve kolay bir şekilde ulaşabilir. Kişilerin verdiği reklam ziyaretçilerin dolaştığı web sitelerinde karşılarına çıkarılır ve dikkat çekilmeye çalışılır. Bu reklam türünün amacı daha önce bir siteyi ziyaret eden ve herhangi bir ürün almadan çıkan ziyaretçileri müşteri olarak yeniden kazandırmaktır.

Google Telefonda Arama Reklamları

Bu tür Google reklamlarının amacı kullanıcıları işletmeye telefon yolu ile ulaşmalarını sağlamaktır. Bu reklamlar sadece arama yapılabilen telefonlar da görülmektedir. Bu reklamlar daha çok bir hizmet sunan firmalar tarafından kullanılır. Örnek olarak karate dersi veren bir işletme bu reklamlar sayesinde direkt aranarak potansiyel müşteri kazanmaya çalışır.

Google adwords rozet sahibi olan Arse Bilişim ihtiyacınıza göre google adwords reklam çözümler konusunda danışmanlık vererek yeni müşteri kazanma konusunda deste verebilir.

Beylikdüzü bölgesine En çok google reklam veren sektörler:

  • Butik Pasta
  • Nakliye
  • Araç kiralama
  • Eğitim kurumları
  • Temizlik sektör
  • Çilingir
  • Doğalgaz kombi bakım servisi
  • güzellik ve bakım hizmetleri
  • turizm şirketleri
  • Online alışveriş siteleri

 

Beylikdüzü Google partner hizmet hattı

0212 855 98 23 - 0212 855 98 24 - GSM: 0534 843 5958